МАКСИМ Марусич

АДВОКАТ спеціалізується по НЕРУХОМОСТІ


Адвокат з питань нерухомого майна професійно супроводить угоди по розділу і купівлі-продажу будинку, квартири або земельної ділянки. Отримайте ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших адвокатів по нерухомості.
Ми відповімо на всі Ваші запитання: Як ділиться майно при розлученні? Як розділити квартиру після розлучення? Які існують особливості поділу майна при розлученні з дітьми? Як розділити майно нажите в цивільному шлюбі? Чи потрібно вам угоду про розподіл майна? Питання іпотеки при розлученні? Розділ майна при розлученні з дітьми? Як після розлучення продати квартиру, будинок, землю або гараж, куплені в шлюбі? Що таке «чиста» нерухомість? Які документи потрібні для купівлі-продажу квартири, будинки, землі, гаража?

НАША ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ ВАМ ШИРОКИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ, пов’язана з ЗАПИТАННЯМИ НЕРУХОМОСТІ. ЦЕ ТАКІ НАПРЯМКИ ПОСЛУГ:
• Прийняття в експлуатацію приміщень, квартир, єдиних майнових комплексів, житлових будинків та будинків багатоквартирного типу. Зміна цільового призначення житлового та нежитлового фонду;
• Повний юридичний супровід договорів, зокрема купівлі-продажу, оформлення договорів оренди землі, ПРИВАТИЗАЦІЇ земельних ділянок, приватизація житла;
• Реєстрація речових прав на Нерухоме майно (оренда, право власності, право Користування);
• Супровід ділових переговорів та реєстрації речових прав на Рухоме та Нерухоме майно;
• Оформлення Сертифікатів відповідності будівництва, допомога у проектуванні будівництва (будівничих намірів), Отримання дозволів на будівництво;
• Підготовка всіх необхідних документів для виділення та реєстрації права власності на земельні ділянки, які знаходяться у власності територіальних громад;
• Реєстрація права власності на Рухоме, Нерухоме майно, інтелектуальної власності.

Як це відбувається на ділі?
Адвокат виїжджає на об’єкт, перевіряє всі господарські та статутні документи ЗАБУДОВНИКА, перевіряє реєстри з дозвільною документацією в державних органах, судові реєстри; вичитує, і з огляду на інтереси Клієнта, коригує Попередній договір на покупку квартири, Основний договір, і найголовніше, супроводжує спілкування Клієнта із забудовником на всіх етапах покупки, що гарантує Клієнту надійність його вкладень, і законність покупки. У разі ж незаконності будівництва, Адвокат повідомляє Клієнта про це, і захищає його від втрати грошей. Можлива також перевірка Забудовника віддалено, шляхом електронної передачі даних, включаючи всю Україну, а також складання Юридичного висновку щодо конкретного об’єкту будівництва, на замовлення Клієнта.
ПЕРЕВІРКА КВАРТИРИ І ПРОДАВЦЯ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ НА ВТОРИННОМУ РИНКУ. СУПРОВОДЖЕННЯ УГОДИ.
Перед покупкою квартири на вторинному ринку, Покупець часто стикається з низкою труднощів, сумнівів, неприємних ситуацій з Продавцем. А чи в порядку квартира, документи, чи немає арештів або прав третіх осіб на неї? То завдаток вимагають великий, то з документами непорядок, то Продавець відмовляється укладати попередній договір на квартиру. Почастішали й випадки шахрайства при купівлі-продажу квартир. Якщо у Вас виникли такі питання або ситуації, то Вам потрібний Адвокат з нерухомості, щоб захистити свої інтереси, і захистити себе від покупки «юридично нечистої» квартири або шахраїв.
Чим може допомогти Адвокат в такій ситуації?
Адвокат перевіряє квартиру по базі на наявність арештів, заборон, прав третіх осіб, та інших обтяжень, наявність фінансових або інших перешкод до продажу; перевіряє особистість Продавця, тобто, перед підписанням Попереднього договору, проводиться робота по перевірці «юридичної чистоти» квартири, і, тим самим, Адвокат на будь-якому етапі, до моменту покупки, може виявити ризики, і захистити інтереси свого Клієнта.
Далі, є багато Клієнтів, яким надійніше і комфортніше, більше сказати «защищеннее» відчувається себе на угоді, і в спілкуванні з Продавцями або Покупцями, з Адвокатом, який виступає контролером, свідком передачі грошей, покупки або продажу, і гарантією безпечної угоди. Тому, Ви можете запросити Адвоката на операцію з нерухомості для захисту Ваших інтересів!
ОБОВЯЗКОВА ПЕРЕВІРКА НЕРУХОМОСТІ АБО ЗАБУДОВНИКА
Можливе надання юридичних послуг або частини послуги віддалено. Ви пересилаєте документи на електронну пошту maxsal1605@gmail.com, Адвокат обробляє інформацію, аналізує обсяг роботи, виставляє рахунок передоплати, і починає надання обумовлених послуг віддалено! Це дозволить Адвокату перевірити будь-який об’єкт на території України. Можливий виїзд в інші регіони України.
Звертайтеся до Адвоката по нерухомості, і Ви матимете змогу вберегти себе від багатьох проблем і втрат, і будете на 100% впевнені в правильності Ваших юридично значущих вчинків!

 

+38(067)124-12-12 +38(093)963-12-12 +38(0432)611-577