...

Как адвокаты освободили клиента от долгов перед Банками

Поделиться в facebook
Поделиться в email
Поделиться в print
В условиях кризиса украинцы активно начали использовать кредитные средства, однако не у всех есть возможность своевременно их выплатить.

З метою вирішення подібних ситуацій, у Юридичному Центрі «Закон і Фінанси» ми починаємо роботу згідно Закону про реструктуризацію боргів фізичних осіб, де Кодекс процедури банкрутства дозволяє реструктурувати борг фізичної особи і зробити це через суд.

Дана ініціатива дозволяє списати частину заборгованості і частково задовольнити вимоги всіх зацікавлених сторін. У минулому, 2020 році, було винесено судові рішення, які реально допомогли безнадійним позичальникам реструктурувати борг.

Передісторія
До Юридичного Центру «Закон і Фінанси» на консультацію звернувся боржник, який позичив в борг грошові кошти у Приватбанку та Ощадбанку під заставу (квартира). З огляду на обставини, що склалися, у боржника не було можливості виплатити борг з відсотками і штрафами за простроченням і колектори вже почали погрожувати відібрати квартиру.
З чого ми розпочали роботу:
  • Збір доказової бази: підтвердження неплатоспроможності клієнта. Для цього ми зібрали документи, в яких зазначено, що за останні три роки клієнт не перетинав кордон і не набував рухоме або нерухоме майно.
  • У процесі підготовки розгляді справи, керуючий реструктуризацією надав суду звіт про те, що у володінні клієнта знаходиться двокімнатна квартира, на яку вже було накладено арешт, відповідно до вимог одного з кредиторів — Ощадбанку.
  • Запросили оцінку нерухомості для визначення ринкової вартості.

Представниками боржника в суді стали провідні адвокати ЮЦ «Закон і Фінанси» Ростислав Жук і Покоєвіч Андрій.

Судове рішення
Проведена правова оцінка кредитних договорів і сума заборгованості в гривні. Постановою Господарського Суду від 03.12.2020 була затверджена ПЕРША в Україні реструктуризація боргу фізичної особи. По суті розгляду справи було винесено рішення:
  • Заборгованість перед Приватбанком знизити зі 180 000 долл до 20 000 грн;
  • Заборгованість перед Ощадбанком реструктурувати з 37 000 доларів США до 12 000 доларів США і перевести борг в гривню;
  • Сума заборгованості була реструктуризована;
  • Боржник зобов’язався погасити заборгованість зі сплатою 10% річних на 15 років під заставу нерухомості (квартири) ринковою вартістю 24000 доларів США.


  • На жаль, законодавчі обмеження не дають змоги проводити реструктуризацію своїми силами — змінити умови кредитного договору може тільки рішення суду. Боржнику не довелося продавати квартиру, а сума нарахувань дозволяє сплачувати борги в рамках отриманих доходів.
Висновок
Закон про реструктуризацію працює, а боржникам, які заплутався в нескінченних штрафах і банківських платіжках, краще звертатися до юристів та вирішувати справу в суді, а не з адвокатами кредитора.

Розглядаючи підсумки перших судових процесів, можна зробити такі висновки:

Позичальникам

· Розроблено реально діючий правовий механізм врегулювання безнадійних боргів — в тому числі і по валютних кредитах. Відтепер не потрібно чекати місяцями від банку пропозицій щодо врегулювання існуючих проблем з оплатою заборгованості;
· Процедура підготовки і розгляду справи зайняла 8 місяців, при цьому боржник не підписував договору додаткового страхування, не оплачував нотаріальні послуги і НЕ зберіг своє майно;
· Рішення суду є обов’язковим до виконання будь-якої фінансової організацією на території України. Згода банку на проведення реструктуризації не потрібна.

Кредиторам

· Механізм врегулювання боргів за валютними кредитами дозволяє провести реструктуризацію без численних узгоджень і дозволів;
· Отримування реальних грошей в рахунок погашення заборгованості без залучення сторонніх служб;
· Врегулювання боргу злісних неплатників.

Безумовною перевагою реструктуризації є можливість для боржника знизити боргове навантаження і списати частину заборгованості.
Якщо у вас зараз є борги, які ви не в змозі оплатити — звертайтеся до фахівців Юридичного Центру «Закон і Фінанси».

Ми маємо досвід реструктуризації боргів фізичних осіб і допоможемо вам позбавитися кредитів законним способом.

Отримати консультацію фахівця:
+38 (067) 124-12-12
+38 (093) 963-12-12
+38 (0432) 611-577

2 комментария к “Как адвокаты освободили клиента от долгов перед Банками”

  1. Доброго дня , в мене є деякі проблеми з кредитами . Зв’язано з мікро займати . Я мама в декреті . Чоловік працює , але грошей не вистачає . От і набралась кредитів. Зараз борг складає понад 70000 тис . Відавати немає чим ці гроші . Просрочки ще немає , але скоро платити а немає чим . Я у відчай , що робити не знаю навіть .

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам

Винница
Львов
Хмельницкий
Житомир
Луцк
Ровно

Зателефонуйте нам

Вінниця
Львів
Хмельницький
Житомир
Луцьк
Рівне
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.