...

Адвокатське Об'єднання "Захист у криміналі"

Послуги

Захист у криміналі

Своєчасне звернення до адвоката у кримінальних справах є однією з ключових складових для досягнення позитивного результату у Вашій справі.

Адвокат по сімейному праву

Ми допоможемо вам розв’язати будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах. Наш адвокат не лише розкаже про ваші права, але й допоможе вийти найкраще з ситуації, що склалась. 

Автоюрист

Автоюристи нашої компанії професійно захищають водіїв від фальсифікацій обставин ДТП та від неправомірних дій співробітників Поліції.  

Адвокат по кредитах: судові суперечки з банками

Надаємо повну юридичну допомогу у справах з валютними кредитами та банкрутствах фізичних осіб. 

Адвокат з податкових питань

Наш адвокат розкаже, як мінімізувати сплату податків не порушуючи чинного законодавства, надасть юридичну допомогу у розв’язанні питань у сфері оподаткування та у багатьох інших питаннях даної категорії.  

Адвокат з питань нерухомості

Надаємо юридичну допомогу для громадян і бізнесу з питань купівлі та продажу комерційної нерухомості, промислової нерухомості, житлової нерухомості, земельних ділянок під житлове та комерційне будівництво, агропромислових підприємств і фермерських господарств.

Послуги для Бізнесу

Допомога компетентного адвоката, що володіє всіма тонкощами законодавства України і досконально знає процесуальні норми, гарантує спокійне ведення бізнесу та найбільш прийнятний для Клієнта результат.

Адвокат з міграційного права

Складаємо повний пакет необхідних документів, а також отримаємо всі необхідні довідки та дозволи, позбавивши вас бюрократичного спілкування з десятками державних службовців.

Зателефонуйте нам

Вінниця
Львів
Хмельницький
Житомир
Луцьк
Рівне
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.